Islam, My Love!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islam, My Love!


 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Islamic Dictionary
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSat Jul 11, 2015 3:43 am by Admin

» Hadith - Ramadaan
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSun Jun 14, 2015 5:21 am by Admin

» HEALTHY RAMADAN - NHS CHOICES UK
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSat Jun 21, 2014 6:41 am by Admin

» Don't Be Sad!
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri May 30, 2014 2:24 am by Admin

» Sa ne cunoastem! Introduce yourself!
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 4:02 pm by Admin

» Working and Ramadan
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri Jul 20, 2012 6:08 pm by Admin

» Preparing for an Amazing Ramadaan!
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri Jul 20, 2012 9:01 am by Admin

»  The Benefits of Dates
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri Jul 20, 2012 8:50 am by Admin

» The Rulings Concerning Fasting
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri Jul 20, 2012 8:39 am by Admin

Forum
Parteneri
forum gratuit

Prayer Time - Cairo, Egypt
Top posters
Admin
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
salim
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
obaidat-allah
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
Aleyna
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
yusuf
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
khadijah
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
Shayistha
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
mariamtj
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
Amina
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
Mohajera ela Allah
Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_lcapSa ne cunoastem! Introduce yourself! Voting_barSa ne cunoastem! Introduce yourself! Vote_rcap 
Islamromania
Click to join islamromania

Click to join islamromania

Hijri Calendar
The right way to pray
Articles
Islam Romania
Romanian Gate to Egypt
Are we prepared?
Are we prepared?
geo counter

 

 Sa ne cunoastem! Introduce yourself!

Go down 
+13
Aleyna
tasnim
Aysha
salim
mariamtj
cleopatra
khadijah ahmed
yusuf
karima
Aisha
Asmaa_A
khadijah
Admin
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSun Jun 14, 2009 1:46 am

Salam alaykum,

Sunt bucuroasa ca am reusit, after all, sa deschid un forum islamic destinat romanilor musulmani si nu numai. . flower Forumul este deschis tuturor musulmanilor precum si nonmusulmanilor hotarati sa inteleaga ce este Islam. Bineintels ca respectul de sine si pentru ceilalti este principala limba de comunicare aici. Va doresc numai bine si astept plina de nerabdare postarile voastre,insh'Allah.

Cori
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
khadijah

khadijah


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 2009-06-18
Varsta : 44
Localizare : Alexandria , Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 6:52 am

Salam alekom tuturor !

Numele meu este Khadijah , locuiesc in Alexandria, Egipt si am 30 de ani . Sunt convertita la Islam de 4 ani si as fi tare incantata sa gasesc aici pe forum si alte fete romance convertite la Islam, din Egipt si nu numai .
Back to top Go down
http://www.romaniangatetoegypt.forumgratuit.ro
Asmaa_A

Asmaa_A


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 2009-07-28

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Assalam aleikom   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 3:52 am

Assalam aleikom wa rahmatullahi wa barakatu tuturor,
Eu sunt Asmaa din Arad, am 21 de ani si sunt convertita la Islam de aproape doi ani alhamdulillah.
Back to top Go down
khadijah

khadijah


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 2009-06-18
Varsta : 44
Localizare : Alexandria , Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 7:18 am

Alekom salam wa rahmatullah wa barakatu Asmaa si bine ai venit printre noi !
Iti urez sedere si lectura placuta !
Back to top Go down
http://www.romaniangatetoegypt.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeThu Jul 30, 2009 2:27 am

Salam alaykum,

Un calduros bun venit pe forum si tuturor romanilor care ni s-au alaturat. Le dorim sedere placuta si sa fie cat mai activi in acest mic Dawah forum. allah sa va rasplateasca eforturile, Amin! flower
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
Aisha

Aisha


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 2009-08-13
Varsta : 35
Localizare : Cairo.Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Salam aleykum   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 8:53 pm

Sunt Aisha , am 20 de ani :oops: ,sunt convertita la Islam de un an si patru luni.
Back to top Go down
khadijah

khadijah


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 2009-06-18
Varsta : 44
Localizare : Alexandria , Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 10:11 pm

Salam alekom Aisha si bine ai venit ! Ne pare bine sa vedem din ce in ce mai multi oameni convertiti la Islam si asteptam sa iti citim povestea convertirii la topicul potrivit.Vad ca deja ai postat povestea ...fug sa citesc !
Back to top Go down
http://www.romaniangatetoegypt.forumgratuit.ro
karima

karima


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 2009-08-28
Varsta : 36
Localizare : Bistrita->Cairo

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 11:04 pm

Asselamu aleykum wa rahmatullahi wa barakatuhu

Bine v-am gasit!
Eu sunt Karima, din Bistrita. Inshaallah dupa Ramadan ma voi muta si eu in Egipt, Cairo. Ma bucur sa vad ca sunt multe romance pe acolo, mai ales musulmane sau interesate de Islam. Inshaallah sa intalnesc cat mai mult surioare.
Allah sa va rasplateasca pentru forumul acesta axat pe Islam si sa il faca folositor ameen!!!

Ramadan mubarak I love you
Back to top Go down
http://crismonth.hi5.com
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 1:07 am

Wa alaykum salam wa rahmatullahi wa barakatu!

Bine ai venit Karima in mijlocul nostru. Te asteptam sa te stabilesti curand in Cairo, inshaalah. Forumul este inca mic, are doar doua luni si doar putini posteaza pentru ca, asa cum ai scris si tu in istorioara morala de mai sus, barfa e mult, mult mai incitanta decat un forum " axat pe Islam". Sper ca intr-o zi musulmanii romani din Egipt sa fie uniti si sa se preocupe in primul rand de religia lor si apoi de tot ceea ce inseamna viata lumeasca cu toate categoriile ei.
Multumim mult ca esti asa de inimoasa si ca ai inceput deja Dawah aici. Allah sa te rasplateasca. Asteptam sa citim istorisirea convertirii tale iar daca ai intrebari si nelamuriri legate de Islam, te rog intreaba in topicul "Questions and Answers". Profesoara noastra, sora Shahystia o sa-ti raspunda prompt inshaalah flower
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
khadijah

khadijah


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 2009-06-18
Varsta : 44
Localizare : Alexandria , Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 11:30 am

Salam alekom wa rahmatullahi wa barakatu !
Karima bine ai venit printre noi ! Insha 'Allah sper sa ni te alaturi echipei noastre si impreuna sa putem organiza mai multe evenimente islamice si intalniri ale romancelor din Egipt ! Te asteptam cu drag !
Back to top Go down
http://www.romaniangatetoegypt.forumgratuit.ro
yusuf

yusuf


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 2009-10-01
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 8:37 pm

In numele lui Allah, Milostivul, Induratorul!

Assalam aleikum!

Numele meu islamic este Ahmed Yusuf, sunt roman, locuiesc in Bucuresti, si, alhamdulilla, sunt musulman de 10 ani.
Ma bucur foarte tare sa descopar forumul vostru si sper, cu ajutorul lui Allah subhanawataalla,sa devina un forum puternic, care sa tina sus moralul, imanul si stiinta micutei comunitati de musulmani romani.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 11:29 pm

SALAM ALAYKUM,

Fie ca Allah sa ne binecuvinteze si sa ne dea putere sa ajutam romanii de pretutindeni sa cunoasca Islamul. Bine ai venit, frate Yusuf si speram la o colaborare cat mai activa si din partea ta.
Un bun venit si surorii noastre de numai o luna musulmana, Dana precum si fratelui Salim ( care deja a inceput sa posteze la rubrica Tawaheed ).
Rog frumos noii membri care nu s-au prezentat inca, sa o faca deoarece mica noastra comunitate trebuie sa se dezvolte si sa inceapa adevarata munca de cultivare a terenului Islamului si pentru romani, inshaalah. Va multumesc si va doresc o zi frumoasa.

Fee Amaan Allah
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
khadijah ahmed

khadijah ahmed


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 2009-09-22

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 7:56 pm

salam aleikum tuturor
numele meu este khadijah ,am 30 de ani si locuiesc in Cairo!
Back to top Go down
cleopatra

cleopatra


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 2009-09-15
Varsta : 55
Localizare : romania,bucuresti

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 10:42 pm

As-salamu alaykum!
Puteti sa imi ziceti Cleopatra,sunt din Bucuresti si sunt de religie ortodoxa.
Am dat din intamplare de acest forum si imi place foarte mult.M-am inscris si eu pentru ca vreau sa cunosc mai bine lumea islamica.Imi place Egiptul foarte mult si vreau sa invat si eu limba araba,cine stie poate voi locui vreodata pe acolo.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 11:31 pm

Wa Alaykum Salam Wa Rahmatullahi Wa Barakatu!

Un calduros bun venit Khadijei Ahmed si Cleopatrei!
Khadijah, asteptam cu nerabdare sa-ti citim postarile referitoare la Islam, religia sufletului si a constiintei tale interioare, asa cum o spui in povestea convertirii tale. flower
Cleopatra, suntem fericiti sa te avem in mijlocul nostru, mai ales ca dai dovada de respect fata de Islam ( ma refer la salutul islamic cu care ne-ai intampinat ). Speram sa fim o sursa folositooare dorintei tale de a invata despre Islam. Pentru orice nelamurire te rog adreseaza intrebarea la topicul "Questions & Answers".
Sa stii ca Egiptul , in mare , e o tara frumoasa pentru cei care stiu sa o aprecieze la justa ei valoare.
flower
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
mariamtj

mariamtj


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 2009-09-30
Varsta : 45
Localizare : momentan....YOKOHAMA

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: ASSALAMALEYKUM WARAHMATULAHI WABARAKATUHU...tuturor   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 10:38 pm

ASSALAMALEYKUM WARAHMATULAHI WABARAKATUHU.... I love you bine v-am gasit...eu sunt mariam !Imi pare bine ca fac parte din familia acestui forum...unde inshALLAH vom invata si impartasi cat mai multa invatatura despre ISLAM!! !FITI BINECUVANTATI!
Back to top Go down
mariamtj

mariamtj


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 2009-09-30
Varsta : 45
Localizare : momentan....YOKOHAMA

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 12:08 am

assalamaleykum warahmatulahi wabarakatuhu....ma prezit inca o data si aici..inshALLAH...eu ma numesc ana maria...dar prefer MARIAM ...alhamdulillah..sunt de loc din focsani dar locuiesc cu familia in japonia...alhamdulillah.!doresc ..inshALLAH...sa fim ca o familie si sa ne intelegem bine de dragul UNUCULUI NOSTRU CREATOR!sa nu uitam ca indiferent de natie sau culoare suntem frati si surori ,urmasii lui ADAM(alihi salaem)....si trebuie sa ne respectam ..inshALLAH!...FI AMAN ALLAH
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 3:47 am

Wa alaykum salam wa rahmatulahi wa barakatu!

Bine ai venit, sora noastra Mariam! Te asteptam si te invitam sa devii un "obisnuit al casei". cheers
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
salim

salim


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 2009-10-01
Localizare : Bucuresti

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 4:29 am

Wa alaykum salam wa rahmatulahi wa barakatu!
Bine ai venit, sora noastra Mariam,deja esti una de a acestei famili fiind musulmana.
Back to top Go down
khadijah

khadijah


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 2009-06-18
Varsta : 44
Localizare : Alexandria , Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 3:32 pm

yusuf wrote:

In numele lui Allah, Milostivul, Induratorul!

Assalam aleikum!

Numele meu islamic este Ahmed Yusuf, sunt roman, locuiesc in Bucuresti, si, alhamdulilla, sunt musulman de 10 ani.
Ma bucur foarte tare sa descopar forumul vostru si sper, cu ajutorul lui Allah subhanawataalla,sa devina un forum puternic, care sa tina sus moralul, imanul si stiinta micutei comunitati de musulmani romani.

Aleikum salam wa rahmatullahi wa barakatu Yusuf!
Bine ai venit printre noi . Daca nu este cu suparare m-ar interesa cum te-ai convertit la Islam... povestile barbatilor romani convertiti la Islam sunt destul de rare , sincer nu am citit nici una pina acum ... tatal si fratele meu sunt de religie ortodoxa si nici in ruptul capului nu sunt interesati de Islam . Ar fi interesant sa ne povesti cum ai acceptat Islamul !

khadijah ahmed wrote:
salam aleikum tuturor
numele meu este khadijah ,am 30 de ani si locuiesc in Cairo!

Aleikum salam wa rahmatullahi wa barakatu Khadijah si bine ai venit printre noi !

Cleopatra wrote:

As-salamu alaykum!
Puteti sa imi ziceti Cleopatra,sunt din Bucuresti si sunt de religie ortodoxa.
Am dat din intamplare de acest forum si imi place foarte mult.M-am inscris si eu pentru ca vreau sa cunosc mai bine lumea islamica.Imi place Egiptul foarte mult si vreau sa invat si eu limba araba,cine stie poate voi locui vreodata pe acolo.
Aleikum salam Cleopatra !
Ma bucur ca te-ai alaturat micii noastre comunitati din dorinta de a afla mai multe despre Islam .Sper ca informatiile si discutiile de pe forum sa te ajute in aflarea adevaratei religii.Si eu locuiesc in Egipt si sunt de religie musulmana prin urmare putem discuta oricand despre cele doua subiecte ! Te asteptam cu drag pe forum la discutii !

mariamtj wrote:


assalamaleykum warahmatulahi wabarakatuhu....ma prezit inca o data si aici..inshALLAH...eu ma numesc ana maria...dar prefer MARIAM ...alhamdulillah..sunt de loc din focsani dar locuiesc cu familia in japonia...alhamdulillah.!doresc ..inshALLAH...sa fim ca o familie si sa ne intelegem bine de dragul UNUCULUI NOSTRU CREATOR!sa nu uitam ca indiferent de natie sau culoare suntem frati si surori ,urmasii lui ADAM(alihi salaem)....si trebuie sa ne respectam ..inshALLAH!...FI AMAN ALLAH
Aleikum salam wa rahmatullahi wa barakatu Mariam !
Bine ai venit printre noi ! Ma bucur sa vad ca ne strangem aici romani din toate colturile lumii ... Japonia ....cred ca este o tara fascinanta ... cum este viata unui musulman in Japonia? exista comunitate mare de musulmani in Japonia ? Mi-ar face placere daca ai revenii cu detalii !


O zi buna tuturor si inca o data un calduros bun venit tututor noilor inscrisi !
Back to top Go down
http://www.romaniangatetoegypt.forumgratuit.ro
yusuf

yusuf


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 2009-10-01
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 4:38 pm

IN NUMELE LUI ALLAH, MILOSTIVUL, INDURATORUL.

ASSALAM ALEIKUM!

Draga sora Khadija, povestea convertirii mele o gasesti undeva aici pe forum.Adevarata cauza a convertirii mele, o reprezinta iubirea lui Allah azauajel, care prin lumina si calauzire, m-a condus catre islam.
Tehnic si foarte scurt vorbind, doua elemente au condus la convertirea mea:primul fiind fascinatia mea fata de tot ce inseamna cultura si civilizatie islamica, al doilea este reprezentat de tot ceea ce e anormal si fals in crestinism (trinitate, cultul sfintilor, intermedierea preotilor, interventia grosolana a bisericii in biblie si in modul de inchinare a omului, etc).
Ai dreptate, cel putin acum 10 ani, barbatii romani convertiti la islam erau o raritate (am cunoscut doar 3 convertiti inaintea mea), acum sunt ceva mai multi.
Inshallah, sa incercam cu modestie si smerenie, sa fim mijloacele prin care Allah azauajel face cunoscut islamul romanilor.Cred ca este datoria noastra.

Si Allah stie mai bine.[url=forumuldespreislam.forumgratuit.ro]forumuldespreislam.forumgratuit.ro[/url]
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:34 pm

Salam alaykum,

Yusuf, ai introdus un url catre un alt forum islamic dar nu este corect scris. Te rog frumos, editeaza mesajul si introdu in mod corect linkul respectiv,

jazach allah khayran
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
Aysha

Aysha


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 2009-10-28

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 8:17 pm

As salamu alaykum!
Sunt Aysha, convertita la Islam de aproximativ 6 luni flower
Momentan locuiesc in Romania, dar inshaAllah curand voi locui in Egipt!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 667
Data de inscriere : 2009-06-13
Varsta : 50
Localizare : Cairo, Egypt

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 10:47 pm

Wa alaykum Salam, Aysha

Bine ai venit printre membrii forumului Islam, my love! Fii binevenita, de asemenea in Egipt. Pentru ca esti noua in Islam, te rog, daca ai nelamuriri, intreaba, suntem aici ca sa ajutam, inshaalah.
Back to top Go down
https://submissiontoallaah.forumotion.net
Aysha

Aysha


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 2009-10-28

Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 5:39 pm

Admin wrote:
Wa alaykum Salam, Aysha

Bine ai venit printre membrii forumului Islam, my love! Fii binevenita, de asemenea in Egipt. Pentru ca esti noua in Islam, te rog, daca ai nelamuriri, intreaba, suntem aici ca sa ajutam, inshaalah.

Multumesc frumos!
Inca nu am avut timp sa parcurg subiectele forumului, sper sa reusesc azi! Ma bucur foarte mult ca ma pot baza pe cineva in cazul in care am nelamuriri referitor la Islam flower !!!
Multumesc inca o data sunny
Back to top Go down
Sponsored content





Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Empty
PostSubject: Re: Sa ne cunoastem! Introduce yourself!   Sa ne cunoastem! Introduce yourself! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sa ne cunoastem! Introduce yourself!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Islam, My Love! :: Subiecte diverse / Other topics :: Bine ati venit! / Welcome!-
Jump to: